Çay Kahve Otomatı

Otomat nedir ve ne kazandırır?

Otomatlar bize çokta yabancı sayılmazlar. Hemen hemen hergün kullandığımız Bankamatiklerden bunu anlayabiliriz. Bunlarda otomattır. Otomatları İnsansız hizmet veren makina olarak tanımlayabiliriz.
İçecek ve Atıştırmalık otomatları da aynı Bankamatik mantığıyla çalışmaktalar.

Çay Otomatı, Kahve Otomatı dediğimizde bu makinenin; sıcak içecek ürünlerini sadece otomatik olarak hazırladıklarını değil aynı zamanda bunların satışını da, hatta paranızın üstünü verme işlemini dahi insansız olarak yaptığını da tanımlamış oluruz.

Özetlemek gerekirse: artık çay ocaklarının, kantinlerin ve hatta çaycılarımızın yerini self servis prensibiyle haftanın 7 günü 24 saat etkin, hijyen, ekonomik ve verimli çalışan otomatlar almaya başlamıştır. Dünyadaki örneklerden yola çıkarak bunun hızlanarak devam edeceğini söylemek mümkündür…

Otomatik Satış Makinelerinde olası arıza durumlarında, müşteri hizmetlerimize gelen yazılı/sözlü bildirim akabinde en geç 1 (bir) iş günü içerisinde arızaya müdahale edilir, mümkün ise yerinde giderilir. Yerinde tamiri mümkün olmayan durumlarda makine değişimi yapılarak en kısa sürede hizmetin devamı sağlanır.

Otomatların avantajları

Elektrik temini olan istenilen her noktada kurulum kolaylığı.
Maliyetlerde azalma ve hesaplanabilirlik.
Sarf ürün kayıp ve kacak ve ziyanının önlenmesi.
İşgücü verimliliğine pozitif katkı.
Self servis yöntemiyle hizmet personeli maliyetlerinde azalma.
Haftanın 7 günü, 24 saati kesintisiz ürün alabilme imkanı.
Her bardakta aynı kalitede ürün alabilme garantisi.
Yüksek kaliteli sıcak içecek ürünleri her daim hijyen şartlarda sunma imkanı.
Personel motivasyonuna ve sadakatine olumlu katkı.
Bir metrekareyi geçmeyen alanda insansız işletilen kantin hizmet sunma olanağı gibi birçok avantajı sunmaktadır.

İş Güvenliği Otomatı

Endüstriyel ve İş Güvenliği ürünlerini kolayca kullanabileceğiniz “İş Güvenliği Otomatı” hizmetinizde..
İş Güvenliği Otomatı ile eldiven, gözlük, kulaklık, maske ve daha birçok ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.
İş Güvenliği otomatı ile fabrikalarınızda veya işletmenizde personelinizin ürünleri alıp almadığını kolayca kontrol edebilirsiniz. İş güvenliği otomatı ile ölçüsüz ve aşırı kullanımı denetler ve uygun ürünü uygun personelin almasını sağlarsınız.
Böylelikle %30 ürün kullanımından tasarruf sağlarsınız. Firmamız Çerkezköy başta olmak üzere sanayi bölgelerine ve tüm fabrikalara iş güvenliği otomatı hizmetini vermektedir.
Bizi arayarak hemen tedarik edebilirsiniz. Tel: 0850 850 39 59

Çorlu Kahve Otomatı

Firmamız internet sitesine hoşgeldiniz. Trakya Vending ailesi olarak 2009 yılından bu yana Trakya bölgesi başta olmak üzere Hastaneler – Fabrikalar – Devlet Daireleri – Okullar ve büyük, küçük çaplı tüm işyerlerine hizmet vermekteyiz. Sıcak ve Soğuk içecek otomatları ile 7/24 kesintisiz içeceğe sahip olabilirsiniz.

Teknik servis ekibimiz ile oluşabilecek arızaları en aza indiriyoruz.

Dağıtım personelimiz Soğuk yiyecek dolaplarını ve Sıcak içecek otomatlarını periyodik olarak kontrol edip dolum yapmaktadır.

Çay ve Kahve otomatları ile sadece çay ve kahve ile kalmayıp cappuccino, sade kahve, sütlü kahve, espresso, sıcak çikolata gibi çeşitlerede sahip olabilirsiniz.

Tüm otomatlarımızı Farklı Ödeme seçenekleri ile ister nakit kağıt para, ister bozuk para veya isterseniz anlaşma sonucunda kartlı sistem ile ön ödemeli olarak kullanabilirsiniz.

Tamamen kolay kullanımı ve hızı ile zamandan ve eleman maliyetinden tasarruf etmiş olursunuz.

Geniş ürün yelpazesi ile yüksek müşteri memnuniyetinin sağlanması.